Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!

lada

#51 Re: Respektuji

2013-01-29 13:16

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji 

 A Karel je zase člověk, který nemění názory zarok , ale ze dne na den a to je horší. A více mi vadí lidé, kteří nejsous chopni se držet svých názoru ted, v přítomnosti, než někdy v minulosti. Každý člověk dělá chyby a je otázka jak se z nich poučí. Karlovi slovo, když bude Čunek odhcázím z vlády, amnestii podporuji, souhlasím s ministem obrany Karolinou Peake atd... jak mu tyhle výroky dloho vydrželi, někdy ani ne pár dnů. Ne opravdu Karla nechci, prezident by měl zemi reprezentovat a národ b ymu měl rozumět, ale já občas mu rozumím každé druhé slovo , někdy každé třetí slovo. Ne opravdu díky Karle, ale teb ena hradě nechci.

vesničan s inteligencí

#52 Láska a pravda se vybarvuje

2013-01-29 13:18

Jen nevím jestli by to tak viděl i pan Havel.Ještě že už to nezažil.Asi by se styděl za tu elitu co se ohání pravdou a láskou a stříkají po zdech rudé hvězdy!!!
mirek

#53

2013-01-29 13:26

Vzkaz pro pana Svěráka - už jste dost ztrapnil, rádoby vtipným, vystoupením v duelu uchazečů o prezidentský post. Neničte , prosím, svoje renomé úspěšného "psavce" odmítáním výsledků demokratických voleb. K účasti ostatních t.zv. umělců se raději nevyjadřuji. Jejich úroveň Umělcům nesahá ani po kotníky.
Petr

#54 Re: Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-29 13:28

#10: - Re: TOTALITA V NÁS 

 Jsi totalita?Asi jo....


Nepřihlášený uživatel

#55

2013-01-29 13:30

To není elita, ale ostuda. Umělci, ke kterým občané vzhlíží by měli v tomto směru mlčet, protože to naše stádečko za nimi slepě půjde, i když plácají seběvětší nesmysly.Je to nepřípustná manipulace, ať už je to mířeno na kteroukoli stranu, takzvané osobnosti by si své síly měly být vědomi a nechat ji stát stranou.
PETR

#56 Svěrák a spol

2013-01-29 13:33

Myslím si,že Svěrák je dobrý herec,až tak dobrý,že jsem do teďka neprohlédl,kdo to vlastně je.Bývalý komunista s totalitním myšlením,které nyní použil tzv. "naruby".Nevím,co by tito tzv umělci,tzv celebrity chtěly....rudá totalita jim jaksi nevoní,demokracie jim nevoní nebo jen to co se jim z ní hodí....opravdu nevím a marně si nad tím lámu hlavu....

PETR

#57 Re: Láska a pravda se vybarvuje

2013-01-29 13:35

dzony

#58

2013-01-29 13:37

plně souhlasím s touto petici.je to skandální když kdejaký komediant kterého skorumpované média oslovují osobnost spochybňuje v demokratických volbách řádně zvoleného prezidenta jen proto že nebyl zvolený kandidát kterého sami podporovali!!!pohrdam těmito úbožáky(osobnosti?)a je mi z nich na zvracení!
Hloubáček

#59 Pohádky o knížeti

2013-01-29 13:37

Pan Svěrák asi dostal zakázku natočit pohádky.....O punkovém knížeti....To budou děti rádi. Hlavně na soc.sítích.Když kníže platí....tak se musí táhnout i proti většině národa.
PETR

#60 Svěrák a spol

2013-01-29 13:44

Panu Svěrákovi bych vzkázal,že KAREL KRYL se musí v hrobě obracet z těch jeho blábolů....
hudlin

#61

2013-01-29 13:48

" umělci" necte si své rozumy a komentáře pro sebe, vy se se svým pochybným vzděláním vraťe se na svá prkna co zanmenají svět a přestňte rozumovat, většina lidí o vaše názory nestojí a spusta z Vás má máslo na hlavě. Ta vaše sorta lidí pochybných názorů a pseudo humanizmu kolaborovala s kždým režimem, který byl zrovna u moci.
Franta

#62 Re:

2013-01-29 13:50

#1: City -

Souhlasím, nevím, co si o těchto VIP mám myslet. Jan Kraus a Svěrák , zejména Svěráka  by měl nafackovat Jára Cimrman i s jeho členstvím v KSČ a nehledat vady na prezidentovi, ale taky na sobě...Jsou a začínají se ty zfanatizované ELITY chovat jako ONI a často jsou to ONI.

Pavel

#63 Respektuji výsledek prezidentských voleb

2013-01-29 14:02

Miloš Zeman je prezidentem ČR a hlavně prezidentem všech lidí v ČR i těch co ho nevolili. Ohledně těch rádoby umělců : Jsou to nezkrotné šelmy jako slavná ODS a TOP09 !!! Podrazáci, tuneláři a zloději. Mají strach aby je teď nepozavírali třeba za umyslné krácení daní a různé lumpárny proto se teď bojí. Mají akceptovat výsledky voleb jako ostatní a ne se srát do politiky.
Pavel

#64 Re:

2013-01-29 14:04

#58: dzony -

Moje řeč a souhlasím !!!!

Pavel

#65 Re: Re: Respektuji

2013-01-29 14:06

#51: lada - Re: Respektuji

Hezky řečeno, souhlasím s tebou.

Leon

#66

2013-01-29 14:13

Výsledek demokratických voleb, a tím 2. kolo prezidentských voleb podle mého přesvědčení, bylo! A Musí být posvátný !!! I sám tzv. poražený výsledek uznal!
Flaspoint

#67 tzv osobnosti..

2013-01-29 14:24

Pokud se nedokážete smířit s výsledkem demokratických voleb, tak si všichni sbalte svých pár švestek a ostěhujte se se svým milovaným aristokratickým knížetem do rakous, aspoň přestanete nám čechům otravovat vzduch.. POMATENCI a tzv osobnosti, na co si to tady hrajete, rádoby umělci !
vlastenec

#68

2013-01-29 14:33

Herci-obdivovatelé starého knížete : věnujte se natáčení přiblblých reklam s seriálů a hlavně už
nám dejte konečně pokoj !!!

Nepřihlášený uživatel

#69

2013-01-29 14:44

Na světě jsou desítky jiných prezidentů. Doufám, že si umělci vyberou jiného a vystěhují se z ČR. To stejné doufám udělají studenti.
Boomer

#70

2013-01-29 14:55

Není co dodat,zkrátka nejen papaláši,ale i umělci hrající si na bohy ....a já jsem si P.Svěráka tolik považoval,jsem zklamaný z chování některých lidí,kteří se mnohdy dostávájí na úroveň skotu a někdy ani to ne,změnu jsme potřebovali jako sůl,jestli je volba Miloše Zemana prezidentem ta dobrá se teprve uvidí,ale něco jsme už udělat museli.Komunisté nás vedli údajně čtyřicet let do prdele,ale nečasovci a kalouskovci našli zkratku do ještě větší prdele!!!Takže doufejme že začíná doba lepších změn pro obyčejné lidi ...

Nepřihlášený uživatel

#71

2013-01-29 15:00

Komediantoj Vetchýmu doporučuji aby nepoužíval mojí meilovou adresu a nic mi již nikdy nepsal,nebo si ho najdu!!!!
kolemjdouci

#72 Re: TOTALITA V NÁS

2013-01-29 15:08

#6: občan - TOTALITA V NÁS

není náhodou projev totality to, že VŠICHNI MUSÍ MÍT JEDEN JEDINÝ SPRÁVNÝ NÁZOR? Chce svým příspěvkem snad naznačit, že každé hlasování o nedůvěře vládě je také zárodkem TOTALITY a ne projevem demokracie? Myslím, že máte pravdu v tom, že je jen otázkou INTELIGENCE každého, aby totalitu v sobě uměl potlačit. Tak prosím začněte u sebe a nechte ostatním jejich vlastní názory. I když si o nich můžete myslet, co chcete. Je rozdíl mezi respektováním výsledku voleb a se smířením se s výsledkem voleb. A na to má naopak v demokracii každý právo. Respektovat, ale nesmířit se s tím.


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Respektuji

2013-01-29 15:18

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

No a proto, že máš prázdnou makovici tak si to dotáhl jenom na majora, idiote.


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: No a co:

2013-01-29 15:18

#20: kokr - Re: No a co:

Nevěděl jsem, že příznivci pana knížete tráví čas v Bohnicích. ))))


Nepřihlášený uživatel

#75 Umělci ?

2013-01-29 15:28

Umělec je od slova něco umět. Nejsem až tak přesvědčen, že někteří z nich nějací umělci vůbec jsou a úspěšně se dá o tom pochybovat. Takový Kraus se až tak uvolnil, že to začalo krapet smrdět.