Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Kontaktujte autora petice

Svobodní: Další buzerace slušných majitelů psů - ParlamentníListy.cz » Politika » Politici voličům

2019-04-13 19:53:14
13. 4. 2019 11:23
 
DNES PO 20.HOD. /ZÁZRAKY PŘÍRODY/ ZAZNĚLA NA ČT1 TATO VĚTA : ČÍM VÍCE SLYŠÍM NÁZORY NĚKTERÝCH LIDÍ , TÍM VÍCE MÁM RÁD SVÉHO PSA  ! ZÁZRAKY PŘÍRODY !!!!!!!!!!!!!!!

"Je obecně známý fakt, že množitelé se nikde neregistrují, neplatí poplatky ze psů, nemají psy očkované proti vzteklině, nemají živnostenský list, porušují řadu paragrafů různých zákonů. Více státu a více byrokracie a více povinnosti pro obyčejné smrtelníky, aniž by to dosáhlo na skutečné tyrany, není dobře!" kritizuje novelu známý veterinární lékař a člen Svobodných MVDr. Jiří Žák a vysvětluje nesmyslnost tohoto přístupu:

"Tohle nevymýšleli žádní odborníci, ale skuteční populisti, ve snaze zavřít pusy všem, kdo křičí po přísnějších postizích za týrání zvířat. Nikam se neposuneme.

Můžeme opravdu "jásat"! Novela zavádí pojem "množírna" ! Proboha... Ta definice v podstatě hovoří o chovech zvířat v nevhodných podmínkách a že se to nesmí, což už stejně dnes platí a ten samý zákon o tom samém hovoří hned v několika již dnes platných paragrafech (paragraf 2, 4, 13, a 13a). Jenže náš stát tyto paragrafy dlouhodobě neumí vymáhat a úředníci jsou veřejností kritizováni za to, jak podobné případy neschopně řeší (resp. neřeší). Proč nenastane změna zde? V praktickém výkladu zákona a v jeho efektivním vymáhání, nikoliv v hledání dalších teoretických definic?"

V boji proti množírnám pomůže jen důslednost vymáhání současných zákonů a ne další buzerace, která dopadne na slušné majitele, ale proti množírnám je bezzubá !

JDE O OBČANY VŠECH MĚST A OBCÍ V CELÉ ČR !

90.jpg
 

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již od 1.5.2017 není mezi námi !

Čip, známka, GPS obojek, zvířecí detektivové ???????????? Co dalšího vymyslí ti lepšolidé ???????????

2019-03-23 09:37:48

Cestující a ztracený čip

Než se mikročip v kůži zvířete zapouzdří ve tkáni, trvá to nějakou dobu. Během té doby se může posunout. Většinou jen o několik centimetrů. U čipovaných štěňat nebo koťat se ale může stát, že při svých hrách si čipy navzájem vykousnou. Otvor v kůži po aplikační jehle přece jen nějakou dobu zůstává otevřený. Proto by pokud možno alespoň několik hodin po aplikaci mikročipu měla mláďata zůstat v klidu.

V každém případě se vyplatí pár dní po aplikaci zkontrolovat, zda jsou čipy na místě. Buď přímo u veterináře nebo kdekoliv, kde mají čtečku čipů. To jsou např. chovatelské kluby, kynologické organizace, veterináři, útulky, městská policie apod.

https://www.novinky.cz/bydleni/jak-na-to/500267-cip-znamka-gps-obojek-zvireci-detektivove-skveli-pomocnici-kdyz-se-pes-ztrati.html


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

TAK TO JE BOMBA ........ Google čipováni psů

2019-03-20 13:23:56
     Lanžhotští oslaví Moravský psí denDojde i na čipování. „Město se rozhodlo zařídit čipování nejen pro obyvatele, ale pro všechny hosty zdarma po celou dobu trvání akce,“ řekl lanžhotský ...


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Boj proti množírnám začal, expertka je skeptická. Povinné čipování ani hlášení fen podle ní nepomůže

2019-03-13 07:14:27

Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Senátor Valenta: Čipy útočí

2019-02-20 11:19:29
18. 2. 2019 11:04

Komentář na facebookovém profilu k čipování cigaret

Senátor Valenta: Čipy útočí
 

Vzpomínáte si, co jsem již několikrát říkal? Nejdříve vládní pohlaváři zavedou regulace úplně na všechno, k regulacím vymyslí hromadu papírů, aby vytvořili umělou práci pro další stovky úředníků, a když už vyčerpají všechny nápady, zavedou čipy. A už je to tady!

Čipy se totiž již od letošního května objeví na cigaretách. Říká se tomu sice „systém sledovatelnosti a dohledatelnosti tabákových výrobků“, ale od letošního jara už bude „Velký bratr“ opět o něco mocnější a státní mašinérie opět mohutnější.

A co přijde příště? Čip na každé pivo, který bude dozorovat, jestli si o víkendu nedáte třeba jedno pivo navíc? Svět se zadkem napřed otáčí.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Senator-Valenta-Cipy-utoci-570919


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Pro nás je tento případ jeden z mnoha, říká žalobce k napadení Kvitové - PEJSCI POMOHLI V IDENTIFIKACI !!!

2019-02-15 12:54:49

 

Psí domov


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Poslanci dali šanci návrhu, který zpřísní tresty za týrání zvířat

2019-02-12 17:32:56

Přísnější postihy budou v případě schválení návrhu čekat majitele a provozovatele takzvaných množíren nebo pachatele násilí na zvířatech. Radikálně by se zpřísnily i tresty za pytláctví, hrozilo by za něj dva až osm let vězení.

K podpoře zákona se přihlásila i opoziční SPD slovy poslankyně Lucie Šafránkové ....KETYNKA.jpg

Zdroj:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ochrana-zvirat-proti-tyrani-top-09-trestni-zakon.A190212_162229_domaci_kop


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !!!!!!!!

PSÍ DOMOV /v Cinestar/

2019-02-12 16:23:05

Psí domov

Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou…


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Senátní kandidát Ladislav Jakl:

2019-02-10 11:33:15

 Nezvednu ruku pro žádnou buzeraci. K bruselské centralizaci mám skutečný odpor !NELČA.jpg


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !

Skoro se bojím , co se bude dít při letošním kulatém výročí ,,,,,,- PŘEDSEDA SENÁTU SNĚMOVNY PČR

2019-01-01 13:33:55

„Skoro se bojím , co se bude dít při letošním kulatém výročí,“ řekl Kubera. Letos totiž Česká republika oslaví třicáté výročí pádu komunistického režimu.

Kubera v projevu mluvil o tom, že naše země je plná úžasných, většinou neznámých lidí. Vyzval k větší pokoře, sebevědomí a úctě k práci druhých.


Novoroční projev předsedy Senátu Jaroslava Kubery
Předseda Sněmovny Radek Vondráček při přípravě na novoroční projev
 
Praha 1.1.2019 Projev předsedy Senátu PČR Jaroslava Kubery. Kubera projev senát...

 

„Hledejme to, co nás spojuje, i když jen to někdy těžké. Žijme podle hesla žít a nechat žít a s vědomím, že slušnost není slabost,“ řekl Kubera. „Neuslyšíte vymezování nejlépe proti všem, tím bych vám asi příliš optimismu nedodal,“ avizoval hned na úvod, že novoroční projev pojme jinak než své proslovy koncipuje prezident Zeman.

Šéf Senátu kritizoval nadměrné regulace v zemi a zasahováním státu do životů občanů, jimž tak podle Kubery svoboda protéká mezi prsty, aniž si to uvědomují. 

„Stát nás považuje za služebníky, zdánlivě se o nás stará od narození až do smrti. Polovinu roku pracujeme pro stát, aby nám pak zejména před volbami něco vrátil. A když má málo, tak si půjčí,“ řekl šéf Senátu.

Náruživý kuřák Kubera kritizoval omezování kuřáků, nová unijní pravidla ochrany soukromí GDPR nebo bagatelizování mezi mužem a ženou. „Trvejme na tom, že ne chřástal polní a brouk páchník jsou pány tvorstva, ale že muž a žena a rodina v širším slova smyslu ční nad vším ostatním,“ řekl šéf Senátu.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/jaroslav-kubera-radek-vondracek-novorocni-projev-2019-predseda-senatu-snemovny-1hp-/domaci.aspx?c=A190101_114522_domaci_kop


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava - již není mezi námi !Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Facebook