Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-01-09 15:45

Milý obhájče kraválu, k toleranci nutíme "své čokli" 365 dní, my lidé. Nebo si snad myslíš, že třeba můj čokl, by ti tu tvou hovězí držku s chutí neprokousl? Ale vždy když potká hovado je tolerantní. Tak mu to vrať alespoň tím, že si tu petardu bouchneš pod bundou.

Nepřihlášený uživatel

#127 Re: Re: jsem proti

2014-01-09 15:49

#100: Irena - Re: jsem proti

Nebo pod bundou, alespoň si to krásně vychutnáš.


Nepřihlášený uživatel

#128

2014-01-09 15:54

Souhlasím s touto peticí, i když bych používání pyrotechniky i na Silvestra omezila na hodinu před půlnocí a hodinu po půlnoci. A nejedná se pouze o pejsky, jak vyjadřují někteří v komentářích. Jedná se i ptáky v parcích, drobnou zvěř a podobně. A pochopitelně také o lidi, ne každý dobře snáší ten kravál, kterým se snad mohou bavit jen lidé s potřebou léčit si agresí svoje komplexy.A ještě něco : jsou to statisíce a možná miliony vyhozené do vzduchu, které kromě pochybné "zábavy" nepřinesou nic užitečného. Co takhle ty přebytečné peníze věnovat na charitu ?

Nepřihlášený uživatel

#129

2014-01-09 15:57

Jsem zastáncem rčení, všeho s mírou a platí to i pro zdůraznění veselého očekávání nového roku petardou. Ovšem zapaluje li dělobuchy ve čtyři hodiny ráno, před panelákem, parta vožralích puberťáků !? To už není ani na petici, leda tak na palici. Cihlou.

Nepřihlášený uživatel

#130

2014-01-09 16:39

Myslím si, že vítat nový rok kanonádou, třeba až druhého, může už jen blbec a takovému žádná, nejen "zábavní", pyrotechnika do rukou nepatří. Je třeba městskou vyhláškou, upravit dobu požití pyrotechniky v souvislosti s důvody a povolenou pyrotechniku druhově důsledně vyspecifikovat. (záměrně nepíšu "zábavní" proto, že většina výbuchů je jednoznačně produktem pyrotechniky profesionální) Bude li např. městskou vyhláškou tolerováno bouchání půl hodiny po půlnoci, může městská policie za každý další vybuch vybrat pokutu 1000,-Kč. Ožralému "bouchači" chci připomenout, že v každém jednotlivém případě výbuchu se stávají pachatelem porušení občanského zákona, proti kterému je možno zakročit, např i svépomocí!

Nepřihlášený uživatel

#131

2014-01-09 17:41

Konečně se tím někdo bude zabývat.Je to již neúnosné poslouchát rány již začátkem prosince at je ráno nebo večer.Je to velice stresující a člověk si připadá jak v minovém poli.Co se týče zvířat ,je to líto,jak trpí,stresují se .Paterková

Nepřihlášený uživatel

#132

2014-01-09 19:17

Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Děkujeme za podepsání této petice Řekněte prosím o této petici pokud možno co nejvíce lidem. Čím více podpisů tato petice získá, tím více pozornosti získá u médií i rozhodujících orgánů.
Anna Vrtelová

#133

2014-01-09 19:24

nemilovnik

#134 nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 19:27

Urcite nepodepisu. Je to sobecký ze strany pejskaru, kteří si mysli, ze kuli jejich konicku se všichni ostatní poprdi. Nechte lidi slavit a raději se postarejte o svoje čokly aby po nich nezustavali hovna v parcích, které už nejsou vůbec použitelné pro lidi jak jsou znečištěné. Otřesný. Nejdřív lidi, pak zvířata! Se proberte.

Nepřihlášený uživatel

#135 Re:

2014-01-09 19:37

#115: -

Plně stojím za vaším názorem,lidi mají asi ho... co na práci tak vymýšlejí podobně nesmyslné petice. ať si každý práská jak chce,je to jeho věc stejně tak jako je ta vaše že máte doma zvířata.Divím se že nenapíšou i petici na to,aby nehřmělo když to těm nebohým zvířatům tak ubližuje.

Roman Gardelka
Autor této petice

#136 Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 19:39

#134: nemilovnik - nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

Asi by jste se měl probrat vy. Jestli umíte číst, tak zjistíte, že toto není jen o psech, ale i o lidech, kteří se nemůžou  bránit vaší zhovadilé zábavě. Omlouvám se za hrubší slova, ale ve vašem případě jsou na místě. Bezohlední jsou lidé, kteří si myslí, že mají na všechno právo a rozum.


Nepřihlášený uživatel

#137

2014-01-09 19:44

Nesouhlasim s pirotechnikou me samotne se to neliby a hlavne trpy zvirata.

Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 19:46

#136: Roman Gardelka - Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

bezohledný jste tak maximálně Vy. mě taky štve plno věcí,kdybych měl ale na každou psát petici tak nedělám nic jiného a hlavně se nesnažím omezovat jiné lidi v tom co je baví. proč nenapíšete petici třeba proti provozu? náklaďáky taky hučí a zvířata z toho mají strach,proč nenapíšete petici vůči počasí z kterého mají taky kolikrát strach? podle mě je to naprosté omezování lidí.


Nepřihlášený uživatel

#139 Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 19:50

#138: - Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

Pokud je při "zábavě" ničeno zdraví nebo majetek, tak to není omezování, přečtěte si zákony! Souhlasím s peticí!


Nepřihlášený uživatel

#140 Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 19:57

#139: - Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

Vy tady mluvíte jako kdyby vám někdo každý den házel petardy přez plot a pod nohy

Roman Gardelka
Autor této petice

#141 Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 20:06

#138: - Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

uvědomte si, že my jsme tady(na zemi) jen hosté. Musíme se chovat k přírodě i ostatním slušně a ohleduplně. Pokud nějaký trotl hází petardy už od října a skončí v dubnu, tak to není oslava nového roku, ale naprostá bezohlednost vůdči ostatním. My nechce lidi omezovat, my chceme ohleduplnost k ostatním. Pokud je pro vás zábava stresovat a děsit okolí tak mě je vás líto. V tomto případě je zbytečné psát jakékoliv argumenty.


Nepřihlášený uživatel

#142

2014-01-09 20:19

Sama mám domácí mazlíčky :) a čas SILVESTA ??? NENÁVIDÍM a to proto, že právě JIM to tolik ubližuje !! :( :(

Nepřihlášený uživatel

#143

2014-01-09 20:29

Souhlasím,pokud petardy a ohňostroje tak pouze poslední den v roce.

Nepřihlášený uživatel

#144 Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 20:44

#141: Roman Gardelka - Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

mě je líto Vás,docela hledím jak tady hnedka házíte na lidi neohleduplnost a podobné věci. A důvod k oslavě? to nemusí být jen silvestr,je jich mnohem víc,ale pukud Vy znáte jen tento tak se pak dále není o čem bavit.a pyrotechnika patří k oslavám ať si říkáte co chcete


Nepřihlášený uživatel

#145

2014-01-09 21:00

U nás bouchají dělobuchy ou od začátku prosince,a ještě měsíc po silvestru.Je jim jedno,kde bouchají,hodí to z balkonu a je jim jedno,že pod okny jde maminka s kočárkem nebo starý člověk či někdo s pejskem.Je jim jedno kolik je hodin...3 ráno,no a co,to je přeci jen legrace.Jsem pro,by se vymezila doba,kdy se mohou používat ohnostroje,petardy a dělohuchy.Také,aby porušení bylo trestné,jinak si z toho nikdo nebude nic dělat

Nepřihlášený uživatel

#146 Re:

2014-01-09 21:03

#128: -

můj názor,dobře napsané


Nepřihlášený uživatel

#147 Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 21:07

#134: nemilovnik - nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

myslím,že jste uplně mimo mísu.Nejde jen o psi,ale i o zvířata v lesích,děti a staré a nemocné lidi.

Mám psa,a hovínka mi taky vadí,ale prostě bezohlední  lidi byli a budou.Tak jako ti co hází dělobuchy vě 3 ráno


Nepřihlášený uživatel

#148

2014-01-09 21:33

Petice na správném místě.
Apollo

#149 Re: Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-09 21:38

#144: - Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

Bezohlednost????? To je slabé slovo vážený pane.Koukám že i Vám je přednější přiblblá oslava než dobro našich zvířecích kamarádů. Řekla bych že by jste potřeboval jednu petardu strčit do p.....e.


Nepřihlášený uživatel

#150

2014-01-09 21:49

zvířátka trpí, je to veliká psychická zátěž,hlavně už začínají střílet 12-14 děti od 5.prosince, kdo jim to prodává nebo jim to snad kupují rodiče......