Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra


Nepřihlášený uživatel

#151 Re: Re: jsem proti

2014-01-10 00:45

#50: - Re: jsem proti

Souhlasim s váma ! Jsem rozhodne proti jakemukoli omezovani. Tudíž i proti omezování bandy pejskařů. Nejsem pejskař, jen matka dítěte narozeného v říjnu 2013 a představte si, ono i to dítě má nárok na klidný spánek. Což ovšem jaksi nejde pro omezenost lidí s vaším smýšlením. Jestli tolik prahnete po zvukových a světelných efektech po celý rok, možná by jste se mohl přihlásit do nějaké vojenské mise.


Nepřihlášený uživatel

#152 Re: Re:

2014-01-10 05:14

#135: - Re:

petice není jen o zvířatech, ale i o lidech( nemocných, starých a malých dětech). To vy ve své zaslepenosti zřejmě ani netušíte.


Nepřihlášený uživatel

#153 Re: Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

2014-01-10 05:18

#144: - Re: Re: Re: Re: nesouhlasim s bezohlednymi pejskari

tak si slavte i s pyrotechnikou. Házejte si ji doma v obýváku, nebo u vás na dvoře. Budete mít jistě dobrý pocit, že jste dosáhl svého.


Nepřihlášený uživatel

#154

2014-01-10 06:19

Podepisuji pro klidnější život všech zvířat.

Nepřihlášený uživatel

#156

2014-01-10 08:57

Zakázala by jsem zabavní pyrotechniku i na Slivestra v sídlištích i na vesnicích, protože se u nás rozrostlo chování domácích zvířátek, no a jak dobře víme psi toto velice špatně snáší. Podle mne by stačily bohatě oficiální ohňostroje.

Nepřihlášený uživatel

#157

2014-01-10 10:15

Jsem pro pousteni petard jen vecer na silvestra.
v ostatni dny to rusi me a nejvice naseho pejska. Doufam ze tato petice bude mit nejaky vyznam. H
onza.

Nepřihlášený uživatel

#158

2014-01-10 12:56

Vadi me strileni a obzvlast kdyz omladina to hazi tesne pred psa a maji z toho hrouznou legraci.Nase fenka se boji hrozne a ma potom problem jit se vubec vyvencit o prochazce ani nemluvim,slysi ranu a okamzite se otaci chce domu a tam se klepe.Po Silvestru je spatna jeste nekolik dnu po tom rachotu.
Roman

#159 Re: Re: Re:

2014-01-10 15:32

#155: xxx - Re: Re:

ano, plně s vámi souhlasím, je to v lidech. Nejsem si jist zda je to ošetřeno v zákoně, neboť v takovém případě by musela zasáhnout policie a to jsem ještě neviděl. Pokud tedy omezení striktně řeší zákon, mělo by se dát oznámení na policii, neboť dle zákona nečiní a nestíhá ty, kteří porušují zákon


Nepřihlášený uživatel

#160

2014-01-10 16:25

Ještě bych víc zpřísnil prodej a dával větší postihy za porušení...

Nepřihlášený uživatel

#161

2014-01-10 17:18

Nesouhlasím ani s ohňostroji v jarních měsících, kdy hnízdí ptáci.

Nepřihlášený uživatel

#162

2014-01-10 18:02

Naprosto souhlasím aby "Zábavní" pyrotechnika byla používána pouze za účelem silvestrovských oslav a mělo by se ještě definovat časový úsek. Pokud bych mohl navrhnout použití pouze v čase 1.ledna daného roku od 0:00 hod maximálně do 1:00 poté již zákaz použití celoročně a v ostatních dnech zákaz, vyjimku tvoří profesionální odpalovači objednáni za účelem oslav tomu určených. Petr Čihák

Nepřihlášený uživatel

#163

2014-01-10 20:38

My máme doma 2 kočky asi od 27.12 jim začínáme dávat práškek aby nato tolik nereagovali ale stejně nato reagují sice né tolik ale reagují. Ale lidi jsou hrozné.Když si dáte na centrum nebo i na jiné vyhledávače TN.cz a dáte to vyhledávat a kliknete na TN tak si napište do toho vyhledávače na TN mali kocourek tak by to tam mělo výjev.Český lidi jsou dementní.

Nepřihlášený uživatel

#164 Re:

2014-01-10 20:41

#154: -

Ano to děláte dobře


Nepřihlášený uživatel

#165

2014-01-11 09:06

Tohle podepíšu ráda!

Nepřihlášený uživatel

#166 Re:

2014-01-11 14:29

#38: -  

 Naprosto s Vámi souhlasím!!!


Nepřihlášený uživatel

#167 Re:

2014-01-11 14:34

#113: -  

 lidi,jako jste vy,nechápu! Takhle  může mluvit jen magor,to se zlobte,nebo ne,je mi to jedno,ale trápit ubohá zvířata ránami a záblesky,které si neumějí vysvětlit, to je ubohost sama!!!


Nepřihlášený uživatel

#168 Re: Re:

2014-01-11 18:27

#167: - Re:

on pán není magor, on je jen momentálně zaostalej


Nepřihlášený uživatel

#169

2014-01-11 19:24

přikládám svůj podpis
Ondra S.

#170 Ondra Satanas

2014-01-11 20:28

Přílišné používání pyrotechniky v zimních měsících před silvestrem, třeba kolem vánoc a o vánocích, mě také trochu vadí, ale abych kvůli tomu hned podepisoval petici za další zákazy a potom mě pro každou menší petardu, nebo fontánku, či římskou svíci honila policie, tak to zase ne! V takové zemi plné zákazů nechci žít! To rozhodně ne!

Problém vidím v tom, že lidi s pyrotechnikou (obvykle petardami) nerozumně a nezodpovědně blbnou, házejí si to pod nohy a chovají se k sobě jako bestie. Já bych to sice přímo nezakazoval, ale spíše vedl lidi k zodpovědnosti a uvědomění si podstaty problému a pokud by s tím někdo blbnul, tak by spíše měl být upozorněn, že lidi v okolí obtěžuje hlukem a že by měl své jednání zkorigovat. Co se týče používání pyrotechniky v lese, tak tam tyto věci vůbec nepatří, protože rušení zvěře bude ohromné a nežádoucí.

Na druhou stranu menší večerní ohňostroj při příležitosti třeba oslavy kulatých narozenin lze tolerovat i během roku, pokud to někdo opravdu tak miluje, že bez toho nemůže být, ale zase házení petard kolem sebe jen tak pro pobavení už jako nadměrné obtěžování hlukem může být bráno, zvláště pokud je hází pod nohy kolemjdoucím, je to přestupek proti občanskému soužití, nebo výtržnictví i bez prosazováného zákazu.

Na druhé straně bezohlednost některých pejskařů, kteří nám nechají pravidelně srát psy přímo pod oknem a neuklidí to po nich si pak už žádá radikálnější řešení, když selže několikeré slovní upozornění, nezbývá, než hodit petardu přímo pod seroucího psa, který se sice strašně lekne a už nikdy se tam nevysere!


Nepřihlášený uživatel

#171

2014-01-12 07:15

Naprosto a jednoznačně tuto petici podporuju, nejvíce to škodí veškerému zvířectvu a normální a slušné lidi to přímo se. ...
Roman

#172 Re: Ondra Satanas

2014-01-12 10:51

#170: Ondra S. - Ondra Satanas

a co takhle hodit tu petardu pod zadek vám. copak to zvíře může za to, že pániček je čuně a neuklidí po něm?

Marta
Nepřihlášený uživatel

#173

2014-01-12 13:42

Divoké nehlášené ohňostroje a petardy vadí i jiným zvířatům, než psům a také mnoha lidem včetně mě. Bydlím v Praze na Hradčanech a ohňostroje jsou zde několikrát do týdne. Je to nesmyslná zábava pro pár jedinců na úkor místních obyvatel.


Nepřihlášený uživatel

#174 Re:

2014-01-12 15:02

#6: -

Ztotožňuji se s tímto názorem, taky nesnáším veškerou zábavnou pyrotechniku kvůli psům, ale takové zákazy ... tahle petice mne neoslovila.


Anonymous

#175 Re: Re:

2014-01-12 17:10

#174: - Re:

možná vás to osloví, až vám nějaký trotl hodí dělbuch za záda