Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-12-31 19:00

podepsáno..

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-12-31 19:02

TAKÉ PODEPSÁNO.

Nepřihlášený uživatel

#28

2013-12-31 19:06

podepsáno.

Nepřihlášený uživatel

#29

2013-12-31 19:09

podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#30

2013-12-31 19:23

Dnes jsem se dozvěděla,že musela být kvůli dělbuchu či nějaké světlici uspána fenka greyhounda.Její majitelé přijeli do Čech,aby si tu užili vánoční atmosféru.Fenka byla zachráněná z Perery,byla hodná a vděčná.Světlice ji natolik popálila,bouchla ji pod čenichem,že to nebylo slučitelné se životem. podepsáno- zu.be@seznam.cz

 


Nepřihlášený uživatel

#31 chtělo by to upravit

2014-01-01 00:56

Já bych to zrušila i na toho silvestra, ale aspoň takto. Ovšem i v této podobě by tam mohlo být uvedeno vypouštěno jen odborníky na pyrotechniku platilo by to jak pro městské akce tak pro rodinné které by museli mít vše řádně nahlášené.

Takto si jen to co lítá celý prosinec nasáčkujem do jednoho dne...

PS: čím víc je petice propracovaná tím spíš se jí bude někdo zajímat


Nepřihlášený uživatel

#32

2014-01-01 06:14

Ano, ja bych byla primo pro zakaz pouzivani.

Nepřihlášený uživatel

#33 Re: chtělo by to upravit

2014-01-01 09:01

#31: - chtělo by to upravit

petici již upravit nelze, ale můžu vás ujistit, že při předávání petice poslanci a senátorovi budou vaše názory a připomínky přidány taktéž.


Nepřihlášený uživatel

#34

2014-01-01 11:30

I na Silvestra a Nový rok bych byla ráda, kdyby odpalování tzv. "zábavné" pyrotechniky bylo regulováno, např. pouze od 0 hod do 1 hod a jen na určitých místech daných vyhláškou. A zákaz celoroční by se měl vymezit zákonem nejen vyhláškou.

Nepřihlášený uživatel

#35

2014-01-01 12:41

já si myslím,že by nemusely být debilní ohňodtroje ani na silvestra

Nepřihlášený uživatel

#36

2014-01-01 12:42

podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#37

2014-01-01 16:22

Bože. Omezování, zákazy... jak trapné a prudce inteligentní. Aby vám jednou nezakázali ty vaše psy, že potencionálně ohrožují lidi, lesní zvěř atp., čistě jen preventivně. A aby je mohli chovat jen odborníci. Pochybuji, že by se Vám něco takového líbilo, že? Proto žijte a nechte žít, zakazovat vše, co se vám nelíbí vážně není řešením a myslel jsem, že minulý režim o tom lidi poučil dostatečně. Evidentně ne.

Nepřihlášený uživatel

#38

2014-01-01 16:35

Plně souhlasím s omezením zábavné pyrotechniky pouze na jediný den v roce. Pro zvířata jsou rány a světelné efekty příliš stresující. Pro mě jsou to zbytečně vynaložené peníze. Mohli by se využít na jiné smysluplné účely, jako jsou útulky a nebo dětské domovy.

Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2014-01-01 16:42

#37: -

je vidět, že právě minulý režim vás asi nic nenaučil. nejedná se jen o psy, ale o všechny zvířata, které ohrožují právě tak prudce inteligentní lidé jako jste vy. Nebo mi chcete říst, že házení dělbuchů a petard je zábava inteligentních lidí. Většina chov atelů zvířat si o svých miláčcích alespoň něco málo přečte. pochybuji, že to platí i o pitomci, který si nechá dělbuchem utrhnout prsty. to že zvířata jsou vystresovaná, náladová a někdy i agresivní je výsledek lidské práce. jaký pán, takový pes.


Nepřihlášený uživatel

#40

2014-01-01 17:00

Ńejde jen o zraněná a zatoulaná zvířata, ale také o zraněné a zmrzačené lidi a především děti. Pyrotechnika by měla patřit do rukou odborníků ne do rukou mnohdy dětí.


Nepřihlášený uživatel

#41

2014-01-01 19:13

Kéž by je zakázali. Zvířatům to ničí život.

Nepřihlášený uživatel

#42 Petardy

2014-01-01 19:14

Kéž by je zakázali. Zvířatům to ničí život.

Nepřihlášený uživatel

#43 Re:

2014-01-01 22:24

#37: -

není to jen o psech, ale o veškeré zvěři...


Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re: chtělo by to upravit

2014-01-01 22:28

#33: - Re: chtělo by to upravit

jen aby se tím někdo zaobíral...
Chce to kompletní úpravu zákona.


Nepřihlášený uživatel

#45

2014-01-02 01:31

KONEC VRAŽDĚNÍ PŘÍRODY !

Nepřihlášený uživatel

#46

2014-01-02 10:21

Vadí mi zejména pyrotechnika v rukou rozjařených dětí a adolescentů. Byla jsem svědkem toho, jak se dětičky bavily tím, že házely petardy do podchodu, čímž ohrožovaly lidi v něm. Zkuste si představit, že by se trefily nějaké mamince do kočárku. O vyděšených zvířatech toho myslím bylo napsáno dost, jenže některým lidem, zejména těm, co žádné zvíře nevlastní, je zbytečné vysvětlovat, že ti druzí své zvíře skutečně berou jako kamaráda, člena rodiny a jak pak velmi bolí, když o něj přijdou díky bezohlednosti druhých.Najdou se i tací, kteří se vyloženě "baví" tím, že cíleně ty zvířata děsí, když házejí petardy do cizích zahrad, nebo do blízkosti psů, které jejich majitelé právě venčí. A nejde jen o domácí mazlíky, ale o zvířata všeobecně. Člověk se považuje za neinteligentnějšího tvora ze všech, tak by se měl podle toho konečně začít i chovat!


Nepřihlášený uživatel

#47 Re: Re:

2014-01-02 10:42

#39: - Re:

Souhlasím s vámi. "Žijte a nechte žít" píše dotyčný a přitom vůbec nechápe, že právě o tom je tato petice. Pokud považuje za zábavné, že každoročně pak slyšíme a čteme o spoustě zmrzačených lidí- dospělých i dětí a zbytečně zemře fůra zvířat, pak je mi ho upřímně líto... Je mi fuk, že ho baví vyhazovat peníze do vzduchu, ale není mi jedno, že tím způsobí zranění, případně smrt jiným živým tvorům.


Nepřihlášený uživatel

#48 Re: Re: Re:

2014-01-02 11:29

#47: - Re: Re:

ano, plně s vámi souhlasím. dle ohlasů je vidět, že jeho "inteligentní" názor je ojedinělý

pejskosrac

#49 jsem proti

2014-01-02 15:39

jste tu vsichni pomatena banda pejskaru a jinch zvirat, me se ohnostroj libi a nevadi mi. Jsem rozhodne proti jakemukoli omezovani

Nepřihlášený uživatel

#50 Re: jsem proti

2014-01-02 15:58

#49: pejskosrac - jsem proti

je vidět, že už  jste jaksi omezený. když se vám ohňostroj líbí, tak si ho klidně na silvestra pusťte. nevím ale proč bych měl celý rok tolerovat partu omezenců, kteří si na zvířatech honí svoje ego. jak jsem psal již výše, nevadí mi když si nějaký tupec, který si ani nepřečte návod nechá utrhnout prsty, vadí mi ale, když jeho zvrhlou zábavou trpí zvířata a nevinní lidé.