Stop výstavbě nákupního centra na místě VS haly ve Frýdku-Místku.


Nepřihlášený uživatel

#251

2012-04-24 17:02

On pan Zouzal všeobecně protestuje proti tomu, co už je...nebo má být... :-) Opozice za každou cenu. Já protestuju proti tomu,že je ve F-M řeka. Mě se tam nelíbí a pořád musím chodit až na most, abych se dostal z Frýdku do Místku a naopak. Jak poznáme kolik lidí řeší stejný problém? :-)

Nepřihlášený uživatel

#252

2012-04-27 21:15

Jsem bývalý obyvatel F - M a proto si myslím, že je můj podpis na místě, obzvlášť, když se jedná o spor SPORT vers. KŠEFTAŘI.

Nepřihlášený uživatel

#253

2012-04-30 09:15

Kolem řeky Ostravice byla vytvořena rekreační zóna, ktarou v létě hojně využívají zejména matky s dětmi. Výstavbou nákupního centra by tyto atkivity byly znemožněny nadměrným hlukem , výfukovými plyny a spostou nakupujících lidí.

Nepřihlášený uživatel

#254 Re:

2012-05-04 10:40

#252: -

No ale většina opravdových sportovců ( nemyslím tím ty, co na starou halu koukají jen z venku... ) si přeje novou moderní halu s dobrým zázemím... :-)


Nepřihlášený uživatel

#255 Re: Re:

2012-05-04 10:43

#254: - Re:

Přesně tak, kdybyste byl hokejista, tak byste chtěl hrtá hokej ve velké , staré hale, kde pořádně nic nefunguje a všechno s euž roky jen látá, nebo v moderní s novou šatnou, posilovnou, funkčními záchody a podobně? Pak nechápu proč podepisujete tuto petici. A že si u toho někdo namastí kapsy ? To už tak chodí něco za něco... Kdyby se stavěl například relaxační park namísto nákupního centra, tak by si natom taky někdo namastil kapsy, pokud si to nepostavíme třeba zadarmo brigádně sami :-)


Nepřihlášený uživatel

#256

2012-05-06 22:14

Nákupních center je až moc, penězma nikdo nesere.

Nepřihlášený uživatel

#257 Re:

2012-05-18 13:13

#256: -

Já jo, dostal jsem totiž sedminku vína od Rátha :-)


Nepřihlášený uživatel

#258

2012-05-19 12:50

Myslím, že komerce už má tato společnost víc, než je ZDRÁVO!
Města se rozpínají pod záplavou nákupních středisek.Proč bychom si neměli vážit kulturních hodnot, když tomu u moudrých lidí vždy tak bylo!
Lidi brňte se zblbnutí a halu nedejte!!!

Nepřihlášený uživatel

#259 Re:

2012-05-19 20:52

#258: -

Budem se brnit, ale zas taková sláva ta stará hala není.


Nepřihlášený uživatel

#260 nudáááááááá

2012-05-29 10:34

poláááárkááááááááááááááááááááááá a budeme šopovat, za diskontní ceny :-)
ota

#261 Hala je ohavná a zchátralá

2012-06-14 18:15

Já se zbořením staré haly a novou výstavbou souhlasím. Hala je ohavná a zchátralá, jen si na ni lidé za ta léta zvykli. Paní Velčovská a spol. ji ostatně mohou koupit a zrenovovat podle svých představ. Psaní a podepisování takových petic je pitomost, vždy se kolem toho srotí stejný druh lidí, kteří si účastí na takových protestech proti čemukoli (protestovali a psali petice proti Kauflandu, lávce přes Ostravici aj.)chtějí dodat důležitosti. Jinak by se cítili jako nuly, kterými jsou.

Nepřihlášený uživatel

#262 hala dosloužila

2012-06-29 14:40

Nechápu proč někdo lpí na staré hale. To je jakobyste chtěli jezdit ve Velorexu namísto octávky, protože je to kus historie...

Nepřihlášený uživatel

#263 dyť to říkám, že to je ohyzdná stavba :-)

2012-07-27 09:11

http://frydek-mistek.cz/cz/o-meste/0687640-hala-pamatkou-nebude.html

Ministerstvo kultury jako příslušný orgán státní památkové péče rozhodlo ve věci prohlášení objektu Víceúčelové sportovní haly za kulturní památku. Ministerstvo kultury v tomto řízení n e p r o h l a š u j e objekt Víceúčelové sportovní haly za kulturní památku.
kissintime

#264 Re: Stop nákupům

2012-09-10 00:25

#2: Rybka - Stop nákupům

Fotografie VSH byla a je téměř na všech pohlednicích města. Co nás bude reprezentovat potom ? Fotografie se zapadajícím sluncem nad obchodem Globus ? Nebo Kaufland, Tesco, Interspar, Hypernova, Billa, Penny, Albert, ... atd, atd. Je tu toho málo ? Komu to nestačí ???

Lidé pařížští, co takhle zbourat Eiffelovku a na jejím místě postavit Globus ??!!?

Pokud ho někdo chce, ať stojí za hranicemi města .... já ho tu nechci.

 

Josef

#265 volby

2012-09-13 12:41

A co takhle, to spojit s volbami. Něco za něco. At se ukážou ... Kraj to má určitě šanci ovlivnit.

Nepřihlášený uživatel

#266 Re: Hala je ohavná a zchátralá

2012-10-25 00:20

#261: ota - Hala je ohavná a zchátralá

Dobrý den pane Oto,

myslíte, že je dobré vše zbourat, co by se dalo opravit ? Proč si myslíte, že to s tou stávající halou nejde ? A podepisování petic nebo vyjadřování se k něčemu, víte, tomu se říká demokratická občanská společnost. Pokud Vám však více vyhovuje mlčet a být ovcí, pak si Vás dovedu zařadit do jiného sytému, který tu chválabohu už není !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#267

2013-08-08 22:05

Již od dětství jsem byla VS halou ohromena a jsem dodnes. Objela jsem půlku světa a hodně viděla a proto mohu říct, že tato budova zde má své místo a s pýchou ji ukazuji návštěvníkům - všichni byli nadšení.

Nepřihlášený uživatel

#268

2013-08-09 12:12

To musím podepsat, i kdybych nechtěla.

Nepřihlášený uživatel

#269

2013-08-09 13:13

Petici proti zbourání haly dokážete napsat,ale co takhle petici za obchvat???ani se nedivím když jeden z autorů petice bydlí někde v Dobraticích a všichni ostatní podle adresy dále od cesty.Nejsem dvakrát odvázaný z nového nákupního centra,ale než aby se kolem toho"sportovního stánku"povalovali různé fetky,bezdomovci a jiní obyvatelé tak to at jde raději k zemi.Martin L.
dušan 74
Nepřihlášený uživatel

#270

2013-08-16 04:21

Je nesmysl ve městě stavět další obchodak,na počet obyvatel je jich tu dost,ta hala je prostě ikona fm od doby kdy vznikla obchoďák u řeky bude dobrý akorát pro kapsáře fetky atd.procházky u řeky skončí.na druhou stranu to bude blízko se jít utopit při pohledu na ceny uvnitř protože venku se stejně nebude dat dýchat kvůli doprave kolem.