Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa


Nepřihlášený uživatel

#176

2013-01-15 21:05

Jedinej kdo může znásilnit dítě před zraky svých rodičů, jsi patrně ty. Jinak, je tady jako učitel angliny. A už tolik nepožívej, tvé psané slovo ztrácí smysl...
Burger

#177 Re:

2013-01-15 22:32

#176: -

Hmmm, tak tento argument mě přesvědčil :-). Doufám, že bude celej sokolovskej gympl demonstrovat za jeho odstoupení, když je na vraždy civilistů tak hrdej a pyšní se svými zvěrstvy. Vy jste takoví pacifisti a těžko prožíváte i nějakou Horákovou, natož znásilňování a vraždy dětí.

MIP

#178 Re: Re:

2013-01-16 12:31

#175: Burger - Re:

Piš o zločinech svého ničemného esesáka Sloupa a zločinecké organizace, které sloužil.O zákeřných vraždách, podlosti a ničemnosti těchto "strážců hranic míru". O vrazích svých ničím se neprovinivších spoluobčanů v době MÍRU. O komunistickém svinstvu, které ničilo životy, zničilo tuto kdysi vyspělou zem.... O hnoji, který zde po nich zbyl, včetně těch Sloupů....

Na Ameriku se klidně vykašli, ta si poradí sama , ta už dokázala, že se s minulostí umí vyrovnat. Na rozdíl od nás.

Burger

#179 Re: Re: Re:

2013-01-16 17:00

#178: MIP - Re: Re:

A protože se žádných zločinů JUDr. Sloup nedopustil, tak mi nezbývá nic jiného, než psát o zločinech tzv. demokratického systému :-). USA se ještě se svými zločiny nevyrovnala, stejně tak, jako např. Katolická církev.....Komunisti se se svojí minulostí vyrovnali ještě, když jsi nebyl na světě.


Nepřihlášený uživatel

#180 Re: Re: Re: Re:

2013-01-16 21:19

#179: Burger - Re: Re: Re:

No, tak ty si debil.


Nepřihlášený uživatel

#181 Re: Re: Re: Re:

2013-01-16 21:46

#179: Burger - Re: Re: Re:

Komunisti se s ničím vyrovnávat nemusí. Jakákoliv sebereflexe, či potažmo stud, je takovýmto kreaturám, zcela cizí. Ať už si, prodavač luxů, nebo někde běháš zmateně, jako hlídač...

Burger

#182

2013-01-16 21:57

Sice nevim, co jsi zač, ale asi nějaký sympatizant Schwarzenberga. A názory takových individuí, která obdivují něco tak zdegenerovaného, neberu vážně. Idiot považuje za blbce každého, kdo se myšlenkově pohybuje mimo hranice jeho chápání. Žij si dále ve své izolaci. Polstrovaná cela tě ochrání před světem. A samozřejmě svět před tebou.

Nepřihlášený uživatel

#183

2013-01-16 22:35

Stačí, když my víme, co jsi zač ty...

Nepřihlášený uživatel

#184

2013-01-16 22:42

Burger

#185 Re:

2013-01-16 22:44

#183: -

Víš hovno....Buď prodávám vysavače nebo běhám někde po stavbě a hlídám latrínu. Někdo kdysi prohlásil, že lidská blbost je nekonečná. Ty a tví kámoši jste tuto teorii zvrátili. Dokázali jste, že blbost má svoje hranice. A k těm jste právě dorazili. Za to možná dostanete Nobelovu cenu, protože to před vámi nikdo nedokázal.

Burger

#186 Re:

2013-01-16 22:47

#184: -

Jo, byl jsem tam a co? Už vidím, jak Sloup zítra odstoupí :-).....Bože, ty jsi idiot :-).


Nepřihlášený uživatel

#187 Re: Re:

2013-01-16 23:02

#186: Burger - Re:

To tě tam poslala buňka? Hlášení jsi předal?

Burger

#188 Re: Re: Re:

2013-01-16 23:06

#187: - Re: Re:

Ale kdepak, bylo mi líto jednoho aktivisty, kterému všichni odvolávali účast....Ale nikomu to neřikej. Soudruzi by mi to neodpustili, že jsem byl posílit řady demonstrantů :-).


Nepřihlášený uživatel

#189

2013-01-16 23:10

Takže samostatná aktivita... To jistě buňka ocení. Myslíš, že propříště budeš na volitelnějším místě, nebo se budeš muset ještě krapet více připinožit?
Burger

#190 Re:

2013-01-16 23:25

#189: -

Vždyť ti říkám, že o této aktivitě nesmí nikdo vědět :-). Naštěstí komunisté nejsou na fb.  Ale určitě jako strana získáme v roce 2014 lepší zastoupení v městském zastupitelstvu, takže možná i 8. místo bude volitelné. Preference nám neustále stoupají a kdo ví, čím jako strana překvapíme :-).


Nepřihlášený uživatel

#191 Re: Re:

2013-01-17 13:35

#190: Burger - Re:

Vůbec ničím. To je právě to. Komouši překvapili jednou a myslím, že to všem celkem stačilo.  Polovina vašich ultras bude tou dobou už dávno prdět do hlíny, mladí mají celkem jasno, takže nezbyde než odchod na smetiště dějin... On i ten věkový průměr vašich kandidátů, přes 66 let, o něčem vypovídá. Pár takových pomatenců, jako seš ty, to opravdu, ale opravdu nezachrání.

MIP

#192 Krach "podpory" jedné bolševické potvory.

2013-01-17 13:35

Ubožák Burger, sprostý bolševický hulvát, hovado, které má drzost o někom druhém napsat cosi o "degeneraci", lidská zrůda, která zesměšňuje oběti komunistických vrahů, si tu otevřel stánek na podporu jednoho z vrahů, esesáka Sloupa. Pro nezájem o jeho smrduté bolševické zboží, o tuto zdechlinu, patřící do stalinských let padesátých, nyní krám zavírá. Zasvinil se svým krvavým Sloupem veřejný prostor internetu, nasmrděl tu se svými bolševickými žvásty a nakonec sám musel uznat, že pohořel. Že komunistická lež, sprostota a hulvátství má naději na "úspěch" zase jen mezi komunisty. Tak tedy na NESHLEDANOU, Burgře. Táhni na stránky Haló novin, táhni mezi zločince z komunistické strany a Klubů českého pohraničí. Jinde na tebe nejsou zvědaví!
Burger

#193 Re: Krach "podpory" jedné bolševické potvory.

2013-01-17 13:55

#192: MIP - Krach "podpory" jedné bolševické potvory.

Hulvát ti děkuje za laskavá slova :-)....Alespoň vím, že ty jsi ztělesněním laskavosti a dobra. Kam se na tebe sere Nastěnka :-).

 


Nepřihlášený uživatel

#194

2013-01-17 14:28

To byla dřina, to necelý pětikilo podpisů... Neobvyklá liknavost soudruhů a soudružek, řekl bych. Chtělo by to vyvodit důsledky. Třeba zase nějaké to poučení z krizového vývoje. To víš, ty rozklepance k novejm kouskům nepřinutíš. Možná ještě tak rozmlátit soustruh, když jim bere práci, případně si zapochodovat po náměstí se sapíkem na ňadrech, ale internet...

Burger

#195 Re:

2013-01-17 14:34

#194: -

Já to beru jako ohromný úspěch......Když vemu v úvahu věkovou strukturu našich členů a sympatizantů, kteří pohrdají imperialistickým facebookem, tak to znásobím 10x a hned jich mám 5000......Což sasmozřejmě JUDr. Sloup nemůže ignorovat, zvláště, když mu denně chodí výzvy, aby setrval a nenechal se odradit :-).....


Nepřihlášený uživatel

#196

2013-01-17 14:40

10x, neni to málo??? A že setrvá? No tak to je s tou jeho hroší kůží prachsprostá norma. Toho musej jednoduše vyhodit. Prostě rozkaz. Všechno ostatní je samozřejmě pod jeho rozlišovací schopnost. Ostatně, jako všech bolševickejch politruků...
Burger

#197 Re:

2013-01-17 14:46

#196: -

Ještě štěstí, že tady mám tak veselého diskutéra. Díky takovým lidem jsem potom celej den vychechtanej a nic mě nemůže rozhodit....Sloup právě dostal rozkaz, že má vytrvat a bojovat do vítězného konce s imperialistickým nepřítelem...A rozkaz je rozkaz. Ten musí splnit i s nasazením svého života :-).


Nepřihlášený uživatel

#198

2013-01-17 21:20

Vychechtanej, si byl, maximálně když se ti podařilo udělat uzel na pionýrskym šátku. To je tak tvůj strop... A neboj, Sloup s nasazenim života neplnil nikdy nic... Nakonec šel radši počítat do týlu rotní prasata. Neměl ani na tu čáru.

Burger

#199 Re:

2013-01-17 21:28

#198: -

Nebyl jsem pionýrem, tak jsem si nevázal uzel na pionýrském šátku.....A pokud Sloup neměl ani na to, aby sloužil na čáře, tak je to pro něho plus, protože je zřejmé, že kecy o tom, že střílel emigranty na hranicích, jsou smyšlené....Konečně jsi pochopil, co Sloupovi odpůrci kdákali za nesmysly....Vidíš, že nejsi tak blbej, jak by se mohlo při prvním dojmu zdát. Určitě nestuduješ Gymnázium Třeboň :-).